Atrakcyjna usługa dodatkowa lub praktyczny benefit

Dla naszych partnerów biznesowych przygotowaliśmy pakiet specjalny, który mogą zaproponować swoim klientom docelowym, jako usługę komplementarną do głównej oferty produktowo – usługowej lub swoim pracownikom – jako pożądany i praktyczny benefit. Warto również podkreślić, że prywatna opieka medyczna to jak pokazują najnowsze badania, najbardziej atrakcyjny benefit pracowniczy dla obecnych oraz przyszłych pracowników firmy.

Usługa „Twój Zdalny Lekarz” to dostęp do błyskawicznych i profesjonalnych konsultacji lekarskich, z których można korzystać nie wychodząc z domu. Dodatkowo, sposób realizacji usługi jest dla klienta docelowego prosty i przyjazny. Po ustaleniu z konsultantem terminu e-wizyty lekarskiej klient dodatkowo wybiera najdogodniejszą dla niego formę kontaktu z lekarzem specjalistą – przez telefon, czat lub spotkanie video. Aby w pełni wykorzystać możliwości konsultacji z medykiem pacjent ma opcję przesyłu swoich wyników badań, przez co lekarz uzyskuje szeroki wgląd na stan zdrowia pacjenta.

Pakiet specjalny, który oferuje „Twój Zdalny Lekarz” dedykowany jest dużym wolumenom klientów lub pracowników partnerów biznesowych. Cena i szczegółowy zakres uzgadniany jest indywidualnie z partnerem. W przypadku zainteresowania usługami polecamy kontakt wskazany w zakładce współpraca.

Przykładowy pakiet specjalny dla partnerów biznesowych:

Zadzwoń do nas

+48 22 330 77 88

Kontakt w godzinach

Pn-Pt 8:00-20:00

Korzystaj z profesjonalnej pomocy doświadczonych lekarzy bez wychodzenia z domu.

Dane adresowe

BZ Group Sp. z o.o.
Jasionka 954, 36-002 Jasionka
NIP: 5242758944
REGON:146647470
Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS:0000460507
Kapitał zakładowy spółki wynosi 50 000 zł
BZ Group Sp. z o.o. jest podmiotem leczniczym wpisanym do rejestru podmiotów wykonujących działalność leczniczą, w księdze rejestrowej pod numerem 000000231770.

Regulamin Organizacyjny Podmiotu Leczniczego

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności i cookies

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.